Шевченківський район м. Львова. ДНЗ № 106 для дітей з вадами зору.

 






Розклад організованої діяльності

 

Розклад занять на 2015 – 2016 н.р.

 

п/п

Група

Вихов-лі

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

 

1.

Перша молодша

«Малюк»

Собків Л.Я.

Ривюк О.Я.

1.Дитина в соціумі+Художня література

2.Муз. вихован

 

1.Сенсорне

2.Фіз. вихов.

1.Розвиток мовл

2. Малювання

1. Рідна природа +Сенсорне

2.Муз. вихован.

 

1.Аплікація/Ліпка

2.Фіз. вихован.

2.

Друга молодша

(зорова) «Веселка»

Мочайло О.В.

Лах І.Р.

1.Дитина в соціумі+Розвиток мовлення

2.Фіз.вихован.

 

1.Муз.вихован.

2.Математика

1.Розв.мовлення+

Рідна природа

2.Аплікація/Ліпка

3.Фіз. вихован.

1. Фіз.вихован

2.Худ. література+ малювання

 

1.Муз. вихован.

2.З пр. психологом

3.Дитина в соціумі

3.

Середня

(зорова)

«Ромашка»

Магоцька В.Є.

Горинович Т.М.

1.Дитина в соціумі+Рідна природа

2. Фіз.вихован.

 

 

1.Розв.мовлен.+

Рідна природа

2.Фіз.вихован.

3.Математика

 

1.Фіз.вихован.

2.Дитина в соціумі+Малювання

 

1.Розв.мовлення  (грамота)

2.Аплікація

3.Муз. вихован.

1.Худ. л-ра+Ліпка

2.Музичне

 

4.

Старша

(зорова)

«Сонечко»

Крижанівська Г.Д.

Гром’як Н.М.

1.Грамота 2.Дитина в соціумі+Рідний край

2.Фіз.вихован.

1.Математика

2.З пр. психологом

3. Муз. вихован.

1.Худ. літ-ра+ Дитина в соціумі

2.Малювання

3.Фіз. вихован.

1.Рідна природа+Аплікац./Ліпка

2.Математика

3.Фізкультура

 

1.Розвиток мовлення

2.Дитина в соціумі

3.Музичне

5.

Логопедична

Група

«АБВГДЕйка»

Торлопова Т.М.

Степанкова  О.Б.

1.Логопедичне/

Розв.мовлення

2.Рідна природа

3.Фізкультура

 

1.Математика

2.Дитина в соціумі+Ліпка

3.Фіз. вихован.

1.Дитина в соціумі+Аплікац.

2.Муз. вихован.

1.Логопедичн/

Розв.мовлення

2. Худ. літ-ра

3.Фіз. вихован.

1.Малювання

2. Муз. вихован.

3.З пр. психологом

6.

Група ЗПР

«Ангелятко»

Савчук Р.А.

Паньків М.І.

1.У світі музики

2.Дитина в соціумі+Розвиток мовлення

1.У світі математики

2.Фіз. вихован.

3.З пр. психологом.

1.Рзвиток мовлення+Рідна природа

2.Аплікація/Ліпка

3.Фіз. вихован.(2п.д.)

 

1.Дитина в соціумі

2.Малювання

3.Фіз. вихован.(2п.д.)

1.У світі музики

2.Художня л-ра

7.

Друга молодша

заг. розвитку

«Зернятко»

Попівняк М.Т.

1.Рідна природа

2.Муз. вихован.

3.З пр. психологом

 

1.Математика

2.Розв. мовлен.

3.Фіз. вихован.

1.Муз. вихован.

2.Дитина в соціумі+Розв. мовлення

 

1.Дитина в соціумі

2.Фіз. вихован.

3.Аплікація/Ліпка

1.Художня л-ра+Малювання

2.Фіз. вихован.

8.

Друга молодша

заг. розвитку

«Соняшник»

Левандовська Л.Н.

Магир О.С.

1. Розв.  мовлен.+Рідна природа

2.Фіз. вихован.

1. З пр. психологом

2. Муз. вихован 3.Математика

 

1.Дитина в соціумі

2.Фіз. вихован.

3. Аплікація/Ліпка

1.Муз. вихован.

2. Розв. мовлення+Дитина в соціумі

 

1.Художня л-ра+Малювання

2.Фіз. вихован.

9.

Середня група

заг. розвитку

«Вулик»

Мосійчук Г.В.

Савчук Р.А.

1.Фіз. вихован.

2. Розв.  мовлен.+Рідна природа

 

1.Математика

2.Дитина в соціумі

3. Муз. вихован

1.Розв.мовлення  (грамота)

2. Дитина в соціумі+Ліпка

3. Фіз. вихован.

1.Художня л-ра+Малювання

2. Муз. вихован

1.Аплікація

2. Фіз. вихован.

10

Старша група

заг. розвитку

«Левенятко»

Стець Н.Й.

Ривюк О.Я.

 

1.Дитина в соціумі+ Рідна природа

2.Грамота

3.  Муз. вихован

1. Фіз. вихован.

2. Художня л-ра+ Дитина в соціумі

3. Малювання

 

1. Математика

2. З пр. психологом

3. Муз. вихован.

1.Рідна природа

2.Ліпка

2.Математика

3. Фіз. вихован.

 

1.Розв. мовлення+

Дитина в соціумі

2.Аплікація

3. Фіз. вихован.